Warsztaty

Chciałabym zabrać Cię w podróż...

Nie potrzebujesz się przygotowywać.

Wierzę, że czytasz to, bo Jesteś Gotowa(y). Właśnie Teraz. Teraz jest Twój czas.

Czas, by rozwinąć skrzydła i żyć, tak, jak pragniesz.

By pokonać lęk, trzymający Cię w szponach rutyny, przekonań, choroby.

Wierzę, że nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie. 

By być w zgodzie ze sobą, swoimi potrzebami, wizjami.

By realizować marzenia.

Doświadczyłam tego. Dlatego teraz mogę pomóc Tobie.

Jeśli potrzebujesz zintegrować swoje Ciało, Umysł i Duszę

chętnie Ci potowarzyszę i wesprę w tym procesie.

Czego możesz się spodziewać?

mądrości i tajemnicy swojego ciała

przestrzeni do wyrażania siebie

uwolnienia napięć oraz rozluźnienia

poszerzenia świadomości i lepszego zrozumienia siebie

poprawy stanu emocjonalnego

wzmocnienia pewności siebie

odkrycia kreatywności oraz siły twórczej

harmonizacji energii

radości istnienia

spontanicznego, uzdrawiającego tańca

Co możesz zyskać?

odprężenie, relaks

zaufanie do siebie i grupy

rozładowanie trudnych emocji w bezpiecznej przestrzeni

odzyskanie witalności i radości

wydzielenie endorfin

rozpuszczenie napięć w ciele

wiedzę na temat własnych ograniczeń

wyciszenie

wsparcie

wdzięczność

Odkryj, poczuj, wykorzystaj swoją pierwotną wewnętrzną MOC.
"Gaya - inicjatorka, kreatorka, dzika kobieta przebudzająca inne istoty. W motywujący sposób przybliża swoich podopiecznych do ich samych, sprawiając że czują się zaopiekowani i chętni do działania. Z energią w głosie i ruchu tworzy przestrzeń zapraszającą wszystkich do bycia sobą."
Agnieszka
"Spotkanie z Gayą było niesamowitym doświadczeniem. Przyjechałam do Gdańska na warsztaty gimnastyki słowiańskiej, a odbyłam kilkugodzinną podróż wgłąb siebie pod opieką niezwykle ciepłej i otwartej przewodniczki, jaką jest Gaya. Podróż nie zawsze łatwą i przyjemną, ale bardzo mi wtedy potrzebną. Dziękuję Ci bardzo za wspólny czas."
Elżbieta

Najdłuższą podróż, jaką mamy do odbycia, to podróż z głowy do serca. Aby naprawdę służyć ludziom, musimy też odbyć podróż powrotną – z serca do głowy, aby nasze myśli, słowa i czyny stały się lekarstwem dla innych.

DON OSCAR MIRO-QUESADA “DAWNA MĄDROŚĆ NA NOWE CZASY”

Na warsztatach łączę wiele metod pracy z ciałem i umysłem: taniec spontaniczny, medyczny Qi -Gong, Słowiańską Gimnastykę Kobiet, medytację, wizualizację, „Vision Quest”, Szamańską podróż przy bębnie. Wykorzystuję różne formy ekspresji twórczej.

Nie pracuję według schematu, podążam za energią grupy i moją intuicją.

Swoją autorską metodą Tańce Duszy dzielę się w różnych zakątkach Świata.

W warsztacie zwykle uczestniczy kilkanaście osób. Wszystkie zajęcia zaczynam i kończę Kręgiem.

Dużą uwagę przykładam do miejsc i w których prowadzę warsztaty. Staram się, by były wspierające pod każdym względem. W otoczeniu uzdrawiającej, kojącej Natury i wegańskimi posiłkami. 

A wszystko po to, by poznanie, transformacja i integracja miały warunki oraz jakość, które pozwolą skupić się na procesie.

Warsztaty odbywają się w różnych formułach: spotkania cykliczne, weekendowe i tygodniowe.

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od umiejętności, kondycji czy wieku.

Znalazlam Gaję na Youtube. Po obejrzeniu filmu, w którym opowiadała o gimnastyce słowiańskiej od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Ponieważ nie mieszkam w Polsce, robilysmy sesję przez Skype. Mimo że to nie to samo co spotkanie na żywo, było warto. Te kilka spotkań, nauka gimnastyki i rozmowy z Gają były dla mnie ogromnym wsparciem w trudnym dla mnie czasie. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Efekty nie pojawiły się od razu, było dużo trudnych chwil, ale gdy w końcu udało mi się przyjechać na weekendowy warsztat do Polski, zdałam sobie sprawę jak bardzo się zmieniłam. Zyskałam więcej pewności i zaufania do siebie, również w stosunku do innych ludzi. Tańce, w których brałam udział były kolejnym krokiem do poczucia się dobrze ze sobą, zrzucenia ciężarów z przeszłości. Jestem Gai bardzo wdzięczna za wsparcie i wskazanie drogi do odnalezienia siebie.
PAULINA
Weekendowe Słowiańskie Regeneracje

To transformujące spotkania w otoczeniu uzdrawiającej przyrody, gdzie przy ogniu siadamy razem w Kobiecym Kręgu, by przywołać, obudzić, rozwinąć naszą Kobiecą energię, zmysłowość, seksualność, ale też pobyć z Wewnętrzną Dziewczynką i jej potrzebami.

Wysłuchać, wytańczyć, wyśpiewać.
Wspierać nas będą: cały zestaw 27 ćwiczeń Słowiańskiej Gimnastyki Kobiet, Tańce Duszy, wizualizacje, energetyzująca muzyka, Moc Kręgu.

Po zakończeniu warsztatu KAŻDA Z WAS OTRZYMA 7 ĆWICZEŃ na podstawie daty i godziny urodzenia. SWÓJ MAGICZNY INDYWIDUALNY ZESTAW MOCY.

Szamańska Ścieżka
na Nowe Czasy

Żyjemy w erze Przebudzenia, powrotu do naszej Wyższej Świadomości, powrotu do Swojej Autentyczności. To czas słuchania Serca, czucia wszystkimi zmysłami... TO PRZEDE WSZYSTKIM CZAS POWROTU DO ŹRÓDŁA, mądrości Przodków Medycyny Matki Ziemi.

Wyrusz ze mną w tę niepowtarzalną podróż w czasie której POWRÓCISZ DO SIEBIE. Odwrócisz się w swoją stronę, zajrzysz do swojego wnętrza po to, by POZOSTAĆ W POŁĄCZENIU Z PRAWDZIWĄ SOBĄ. I korzystać z tej życiodajnej siły na co dzień.

W jej czasie wspierać nas będą: Szamańska podróż przy bębnie, Vision Qest, Wizualizacje, Tańce Duszy, Qi-Gong, Krąg, Praca ze Zwierzętami Mocy, Medycyna ognia i dźwięku, Oczyszczające zioła, Wegańskie posiłki.
Spotykamy się w przestrzeni współbrzmiącej z Naturą, jej Dziką Duszą. Z dala od cywilizacji, zgiełku informacji i technologii. Za to blisko tego, co pierwotne, żywe i prawdziwe.
Drzewa, Zwierzęta - Medycyna 4 żywiołów - Uzdrawiająca Matka Ziemia.

JESTEŚ GOTÓW BY WYRUSZYĆ W TĘ UZDRAWIAJĄCĄ PODRÓŻ MOCY? Teraz jest najlepszy czas. Nie zwlekaj. Nie czekaj. Teraz Ty.

"Gayę poznałam na imprezie towarzyskiej, byłam tam w pracy, więc niewiele miałyśmy czasu na rozmowę, ale Jej niezwykła serdeczność i otwartość sprawiła, że chciałam ją poznać bliżej. Powiedziała mi wtedy parę ważnych słów - że nic nie dzieje się bez przyczyny, że czasem los stawia na naszej drodze ludzi, którzy zmienią nasze życie... W niedługim czasie odbywały się Tańce duszy, zajęcia medytacyjne i ruchowe. Zdecydowałam się pójść na nie. To, co wtedy przeżyłam było niezwykłe. Trudno opisać słowami emocje, jakie temu towarzyszyły. W rytmie elektryzującej muzyki pozbyłam się strachu, złości, bólu, żalu i rozterek, całego tego bagażu, który upchnęłam gdzieś bardzo głęboko.. Poczułam się pusta, oczyszczona Proces przemian trwał nadal -zajęcia z tańca, gimnastyka słowiańska i spotkania które powodowały że w mojej głowie zapanował spokój, krystalizowały się plany, rosły marzenia. Wreszcie wiedziałam, czego chcę i miałam siłę aby tego dokonać. Zwieńczeniem tego procesu była sesja zdjęciowa, taki prezent dla siebie samej, nagroda za wytrwałość i konsekwencję. W słoneczny dzień wrześniowy wybrałyśmy się na łono natury, gdzie w otoczeniu zieleni lasu i błękitu wody powstały przepiękne zdjęcia. Portrety kobiety wolnej i silnej, pozbawionej lęków i wstydu, świadomej swej wartości... Kilka odsłon ukazujących złożoną kobiecą naturę. Na tych zdjęciach widać łagodność, spokój, subtelność i delikatność, ale także potężną siłę, drapieżność czy waleczność. Takie właśnie jesteśmy kochane kobiety, nosimy w sobie te wszystkie cechy, one nas definiują, sprawiają, ze jesteśmy jedyne, niepowtarzalne. A Gaya to wszystko widzi i potrafi uwiecznić na kliszy... Gaya nie kreuje wirtualnej rzeczywistości, swoim aparatem uwiecznia prawdziwą postać jednocześnie ukazując coś, czego same w lustrze nie widzimy. Dla mnie te zdjęcia są piękne, zmysłowe i kobiece... bo ja też już taka jestem. Dziękuję Ci Gayu :)"
MAŁGORZATA KRAUZE