Sesje Indywidualne

Zapraszam Cię na spotkanie dwóch Dusz.

To rozmowa w zaufaniu, otwartości, w czasie której słucham Twojej historii z poziomu serca.

Podążam za intuicją, wiedzą i doświadczeniem.

Działam z pozycji osoby, która ze schorowanej i zagubionej, stała się szczęśliwą, spełniającą się Kobietą.

Ty również możesz się tak czuć.

Pomogę Ci powrócić do Twojej wewnętrznej MOCY i zacząć z niej korzystać.

Nasze spotkanie to coś więcej niż sesja terapeutyczna. Coś więcej niż sesja indywidualna. To głęboka praca z Twoim Wnętrzem, dzięki której otrzymujesz wiedzę o samej sobie, odkrywasz swoją Prawdę, ukochujesz siebie.

Pracę zaczynamy od rozmowy na temat Twojego zdrowia, stylu życia, chorób, których doświadczyłaś Ty i Twoi Rodzice, pytam o wspomnienia z dzieciństwa, o relacje w Twojej Rodzinie – to kluczowe informacje w procesie uzdrawiania.

Jej długość zależy od indywidualnych potrzeb, jednak nie mniej niż 60 minut.

Po takiej rozmowie dobieram odpowiednie narzędzia, jakie będę Cię wspierać w tej wewnętrznej, najważniejszej podróży do Siebie. Może to być Słowiańska Gimnastyka Kobiet, której jestem certyfikowaną instruktorką, Tańce Duszy, wizualizacje, Qi-gong. Wszystko zależy od tego, co usłyszę, co wydarzy się w czasie naszego spotkania, od tego, czego Ty potrzebujesz i co najlepiej sprawdzi się w Twoim procesie.

Rozmowę prowadzimy przez Skype.

Zintegruj Ciało, Umysł i Duszę. Wskrześ swoją wewnętrzną MOC.

Znalazlam Gaję na Youtube. Po obejrzeniu filmu, w którym opowiadała o gimnastyce słowiańskiej od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Ponieważ nie mieszkam w Polsce, robilysmy sesję przez Skype. Mimo że to nie to samo co spotkanie na żywo, było warto. Te kilka spotkań, nauka gimnastyki i rozmowy z Gają były dla mnie ogromnym wsparciem w trudnym dla mnie czasie. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Efekty nie pojawiły się od razu, było dużo trudnych chwil, ale gdy w końcu udało mi się przyjechać na weekendowy warsztat do Polski, zdałam sobie sprawę jak bardzo się zmieniłam. Zyskałam więcej pewności i zaufania do siebie, również w stosunku do innych ludzi. Tańce, w których brałam udział były kolejnym krokiem do poczucia się dobrze ze sobą, zrzucenia ciężarów z przeszłości. Jestem Gai bardzo wdzięczna za wsparcie i wskazanie drogi do odnalezienia siebie.
PAULINA