Sesje Fotograficzne

Lubię o nich myśleć jak o wspólnej, ekscytującej przygodzie,
w czasie której najpierw dużo rozmawiamy, by lepiej się poznać, polubić,
a potem razem zachwycić cudownymi fotograficznymi pamiątkami.
Moje zdjęcia to więcej niż profesjonalne stylizacje.

Sesje, które organizuję to nie tylko profesjonalnie zrobione zdjęcia w pięknych okolicznościach przyrody. To przede wszystkim spotkanie, rozmowa, konsultacja, wymiana energii między nami. To ekscytująca przygoda, w czasie której poznajemy się bliżej i wspólnie uwieczniamy to, co w Tobie najprawdziwsze.

To budowanie zaufania, diagnozowanie potrzeb, werbalizowanie wątpliwości, to także dobór kolorów, ubrań, przestrzeni, w których będziesz czuła się komfortowo i na tyle bezpiecznie, by otworzyć swoje Serce.

Sprawię, że poczujesz się atrakcyjna, piękna, wartościowa. Że poczujesz się idealna taka, jaka jesteś.

Czas trwania sesji i jej cena to kwestia indywidualna.

Fotografuję w plenerze, w otoczeniu wspierającej nas Natury.

Zobacz sesje

Odkryj swoje wnętrze na wyjątkowych fotografiach. Przed światem. Przed sobą. 

"Gayę poznałam na imprezie towarzyskiej, byłam tam w pracy, więc niewiele miałyśmy czasu na rozmowę, ale Jej niezwykła serdeczność i otwartość sprawiła, że chciałam ją poznać bliżej. Powiedziała mi wtedy parę ważnych słów - że nic nie dzieje się bez przyczyny, że czasem los stawia na naszej drodze ludzi, którzy zmienią nasze życie... W niedługim czasie odbywały się Tańce duszy, zajęcia medytacyjne i ruchowe. Zdecydowałam się pójść na nie. To, co wtedy przeżyłam było niezwykłe. Trudno opisać słowami emocje, jakie temu towarzyszyły. W rytmie elektryzującej muzyki pozbyłam się strachu, złości, bólu, żalu i rozterek, całego tego bagażu, który upchnęłam gdzieś bardzo głęboko.. Poczułam się pusta, oczyszczona Proces przemian trwał nadal -zajęcia z tańca, gimnastyka słowiańska i spotkania które powodowały że w mojej głowie zapanował spokój, krystalizowały się plany, rosły marzenia. Wreszcie wiedziałam, czego chcę i miałam siłę aby tego dokonać. Zwieńczeniem tego procesu była sesja zdjęciowa, taki prezent dla siebie samej, nagroda za wytrwałość i konsekwencję. W słoneczny dzień wrześniowy wybrałyśmy się na łono natury, gdzie w otoczeniu zieleni lasu i błękitu wody powstały przepiękne zdjęcia. Portrety kobiety wolnej i silnej, pozbawionej lęków i wstydu, świadomej swej wartości... Kilka odsłon ukazujących złożoną kobiecą naturę. Na tych zdjęciach widać łagodność, spokój, subtelność i delikatność, ale także potężną siłę, drapieżność czy waleczność. Takie właśnie jesteśmy kochane kobiety, nosimy w sobie te wszystkie cechy, one nas definiują, sprawiają, ze jesteśmy jedyne, niepowtarzalne. A Gaya to wszystko widzi i potrafi uwiecznić na kliszy... Gaya nie kreuje wirtualnej rzeczywistości, swoim aparatem uwiecznia prawdziwą postać jednocześnie ukazując coś, czego same w lustrze nie widzimy. Dla mnie te zdjęcia są piękne, zmysłowe i kobiece... bo ja też już taka jestem. Dziękuję Ci Gayu :)"
MAŁGORZATA KRAUZE